Naše kompletní služby

A jaké služby svým klientům nabízíme?

Zednické práce

Zednické práce dlouhodobě tvoří těžiště naší nabídky. Za rozumnou cenu a ve vysoké kvalitě Vám dodáme nové příčky nebo obvodové zdivo, zajistíme štuky a omítky a v případě potřeby také bourací práce.

Rodinné domy na klíč

Pokud byste si pro sebe a svou rodinu rádi pořídili nový domov, dokážeme Vám s tím pomoct. Rodinné domy dodáváme na klíč, tj. ve stavu, kdy je dům takřka připravený k nastěhování. Konkrétní realizované práce pokaždé podrobně konzultujeme s klienty, obecně ale zajišťujeme především realizaci základů, inženýrské sítě, hrubou stavbu, zateplení a vnějších omítek, vnitřní výmalby, pokládku podlah, instalaci oken a dveří, kompletní střechu a komín, montáž zařizovacích předmětů a další.

Rekonstrukce bytových jader

Pokud bydlíte v paneláku, staré bytové jádro je možná jednou z věcí, které Vám překáží v absolutním komfortu. My pro Vás ze zastaralého jádra vytvoříme novou koupelnu přesně podle Vašich představ a do několika týdnů zajistíme kompletní práce od vybourání jádra, přes nové rozvody, sádrokartonářské práce, montáž WC, vany nebo sprchového koutu, obkladačské práce, pokládku podlahy a další.

Výkopové práce

Ruční i strojní výkopové práce od naší společnosti jsou tu pro všechny příležitosti, od výkopu bazénů, jímek a inženýrských sítí až po základy nové stavby.

Další stavební práce

pokládka dlažby

sádrokartonářské práce

obkladačské práce

montáže oken a dveří

montáže oplocení

výmalby

zateplování fasád

pokládky podlah

Doplňující informace

V případě, že po vystavení faktury neobdržíme požadovanou platbu, budeme muset dlužnou částku vymáhat soudní cestou, kde budeme po Vás navíc požadovat i náklady za právní zastupování a soudní výlohy. Což bude pro Vás znamenat značné zvýšení nákladů.

Poučení: V případě nedodržení data splatnosti Vám budeme účtovat úrok z prodlení ve výši 0.25% za každý den z prodlení a zpoplatněná upomínka dle ceníku.

Jak si objednat stavební práce

Jsme tu pro Vás, kdykoli stavíte, rekonstruujete nebo bouráte. Ve firmě Martina Petra máme v oblasti stavebních a zednických prací rozsáhlé zkušenosti a svým klientům umíme nabídnout kvalitní, individuálně zaměřený servis kdekoli v okolí Brna nebo Českých Budějovic. Chystáte se na svůj další projekt právě teď a rádi byste do něj šli po boku s někým, kdo oblasti stavebnictví skutečně rozumí? Zkuste si s námi sjednat osobní schůzku nebo využijte níže uvedené kontaktní údaje a domluvte se s námi na všech detailech naší budoucí spolupráce!

Věříme, že Vám služby naší společnosti budou vyhovovat!