Vaše cesta ke zdraví začíná zde

Naše portfolio vědecky podložených, domácích testů suché krevní kapky Vám poskytne tvrdá data, abyste mohli činit informovaná rozhodnutí o svém osobním zdraví.

Pro vás jakožto potenciální uživatele a zákazníky každý se mi ptá hele Neli všechno super dobrý ale ty pruty jsou finančně pro mě náročné říkám záleží to srovnáváš tak první kritérium taky záleží jestli ty produkty které užíváš člověk chytne za nižší peníze jsou účinné ale to je větší diskuze ale ptám se potom každého jestli znám někoho kolem sebe domácí odpověď je vždycky ano znáš někoho kdo má ekzém ano lupénku ano vysoký krevní tlak ano 

Pomáháme přizpůsobit výživové potřeby Vám na míru

Nalezněte svůj vlastní výchozí bod k životu v rovnováze díky našim vědeckým testům krevní kapky, které stanoví Váš současný stav a sledují Váš pokrok. 

Bezpečné, vědecky podložené a čistě osobní

Naše vědecká rada je mozkem na pozadí naší strategie s testy prověřenou výživou. Pečlivě vybraná skupina lékařů, výzkumníků a předních expertů na poli zdraví, kteří sestavili Zinzino zdravotní protokol – Váš podrobný výživový plán na míru, kdy každý krok vychází z jejich odborných doporučení spojených s detailní interpretací Vašich testů kapky krve. 

Od průkopníků výživy na míru založené na testování

Analyzovali jsme 911,482  testů mastných kyselin.
97 % jich bylo v nerovnováze.
Balance Testu po celém světě

Test je důkazem, že to funguje.

Celý život si vařím doma a zdravě. Používala jsem také různé druhy rybího tuku. První test jsem absolvovala v říjnu 2012 a od té doby používám BalanceOil. Mám z těchto produktů radost a testy potvrzují, že opravdu fungují.

Jak to funguje

BalanceTest provádíme od roku 2014 a všechny testy jsou analyzované naší nezávislou smluvní laboratoří pro chemické analýzy, která má GMP certifikaci.

Jestli máte zájem o tento Test domluvím vám našeho volného pracovníka

Nebo

Pokud se vám naše produkty zaujaly a chcete je začít užívat je tu ta pravá příležitost pro sebe něco začít dělat, po 6 měsících užívání našich produktu poznáte  změnu a pro vás jsme připravili : můžete se stát našim partnerem nebo u nás zůstanete věrným zákazníkem 

 

Video zhlédnutí 

https://youtube.com/watch?v=tglV2DSK4lI&feature=share

jestli Vás to zaujme neváhejte mě kontaktovat nebudete toho litovat

 

Pro objednání zboží 

https://www.zinzino.com/2012727786 

https://www.zinzino.com/shop/2012727786/CZ/cs-CZ/products/shop/restore-supplements